FINÁLE

26.5.2018 POLUS CITY CENTER

V Bratislave sa stretne finálová TOP 16! Víťazi všetkých kvalifikácií budú doplnení nominovanými tanečníkmi a víťazmi z akcií z celého Slovenska, ktoré prebiehajú v tomto období. Víťaz berie úplne všetko!


MC 

LACI STRIKE

 

POROTA FINÁLE

Gorky

Regina

Chilli

 

DJ

MILOŠ

 

 

PREDKOLOVÝ FINALISTI TOP16 BATTLE TOUR 2018:

BA : ALEX BATI 

NZ : GABANNA

PP : NATAŠA

MT : FERO HAAR

PO : KVETKA

TN : KRIŠPIN

BB : MAJKA

KE : KRBAŤ

LC : PATRES

 

CENY

500€

ZAPOŽIČANIE AUTOMOBILU OD HYUNDAI NA 2 TÝŽDNE

POBYT OD GRAND HOTEL PERMON (2 noci/2 osoby/polpenzia/wellness)

HUAWEI PRODUKT

WRANGLER/LEE OUTFIT PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU V HODNOTE 200€

/každý lokálny víťaz vyhráva tričká LEE a WRANGLER/

REPRODUKTOR Bang&Olufsen

3x TENISKY OD VANS

VSTUP NA OUTBREAK EUROPE A THE LEGITS BLAST FESTIVAL 2018

FINALISTI _ (1).jpg

Každé mesto prinieslo nezabudnuteľnú atmosféru, rôzne emócie, zážitky, jedinečné battles a dokopy viac ako 450 tanečníkov. Namakané ceny počkali len na jedného, konkrétne na CHILLI.

 

 

Udeľujem, v súlade s platným zákonom o ochrane osobných údajov,
Street Dance Academy s.r.o.
povolenie na spracovanie, archivovanie a používanie mojich osobných údajov, konkrétne: mena a priezviska, e-mailovej adresy a telefónnych kontaktov, čísla občianskeho preukazu, rodného čísla, adresy bydliska, číslo účtu v banke, druh umeleckej a inej činnosti v zmysle aktuálnej zmluvy ku konkrétnemu kontraktu, fotografického a video - záznamu v zmysle umeleckej činnosti, umelecké meno; na účely : spracovanie zmlúv, dohôd, informačne – počas trvania konkrétnej akcie, na reklamné a predajné účely, prevádzkovanie tanečnej školy, prevádzkovanie tanečných podujatí, konkurzy, podávanie prihlášok
Street Dance Academy, s.r.o; Vazovova 9/B, 811 07 Bratislava, bude využívať predmetné údaje výlučne na vyššie uvedené účely.
Poskytnutie Osobných údajov je dobrovoľné a svoj súhlas so spracúvaním Osobných údajov môžem kedykoľvek odvolať odoslaním žiadosti o likvidáciu mojich Osobných údajov písomnou formou doručenou do vlastných rúk, prípadne poštou do vlastných rúk na adresu: Vazovova 9/B, 811 07 Bratislava
Mám právo podať sťažnosť na Úrad pre ochranu osobných údajov Slovenskej republiky so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava, e-mail: statny.dozor@pdp.gov.sk, t.č: +421 /2/ 3231 3214 v súvislosti so spracúvaním mojich Osobných údajov poskytnutých Prevádzkovateľovi na základe tohto súhlasu.